Al-Dent to nowoczesne i kameralne centrum stomatologiczne, w którym zapewniamy opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie.

Stomatolodzy w Tomaszowie Mazowieckim, w klinice Al-Dent to zgrany zespół specjalistów. Kierujemy się bezpieczeństwem oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Diagnostykę oraz procedury medyczne przeprowadzamy zgodnie z aktualną wiedzą medyczną popartą badaniami klinicznymi. Systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje przez uczestnictwo w konferencjach oraz kursach stomatologicznych, a gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt stomatologiczny, który pozwala na precyzyjną pracę.

Centrum Stomatologii Al-Dent powstało w 1991 roku, a doświadczenie zdobywane przez lata pozwala nam zaoferować wysoką jakość leczenia stomatologicznego oraz szerokie grono zadowolonych pacjentów. Od lat oferujemy Państwu pełen zakres usług w zakresie profilaktyki, stomatologii ogólnej dla dzieci i dorosłych, endodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej i chirurgii.

Nasz zespół

Lek. dent. Beata Ciesielska

Specjalista II stopnia stomatologii zachowawczej z endodoncją

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Założycielka Centrum Stomatologii Al-Dent. Uczestniczka certyfikowanych kursów z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, stomatologii dziecięcej, periodontologii. Lekarz praktyk z życzliwym i profesjonalnym podejściem do pacjenta.

Lek. dent. Grażyna Robert

Specjalista II stopnia stomatologii zachowawczej z endodoncją

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Lekarz praktyk z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Stomatolog o dużej empatii.

Lek. dent. Magdalena Ciesielska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W pracy klinicznej wykorzystuje najnowocześniejsze metody terapeutyczne zgodne z filozofią stomatologii minimalnie inwazyjnej. Obecnie prowadzi badania naukowe oraz przygotowuje pracę doktorską.

Edyta Wdówka

Dyplomowana asystentka stomatologiczna / rejestratorka

Stomatolog Tomaszów Mazowiecki - nasza misja

Posiadamy ponad 27 lat doświadczenia w prywatnej praktyce dentystycznej. Nasz zespół to doświadczeni, wysoko wykwalifikowani specjaliści, najlepsi w swojej dziecinie, którzy nie boją się nawet najbardziej skomplikowanych przypadków!

Spała stomatolog - wnętrze gabinetu Al-Dent

Nasza misją jest stworzenie dobrej relacji na linii lekarz – pacjent. W naszym gabinecie dbamy o miłą atmosferę i leczenie zębów bez bólu czy złego samopoczucia. Chcemy, aby Państwa wizyta u nas pozostawiła tylko dobre wspomnienia. Dobro naszych pacjentów jest dla nas priorytetem. Przy zabiegach korzystamy wyłącznie nowoczesnych, zaawansowany maszyn, które zapewniają szybkie znieczulenia, bezbolesny zabieg oraz późniejszy komfort.

Spała stomatolog wnętrze kliniki Al-Dent

Od lat oferujemy Państwu pełen zakres usług w zakresie profilaktyki, stomatologii ogólnej dla dzieci i dorosłych, endodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej i chirurgii w oparciu o indywidualny plan leczenia.

Spała stomatolog Al-Dent gabinet dentystyczny

Dlaczego my

27 lat doświadczenia

Duża empatia

Nowoczesny sprzęt

Kompleksowe leczenie

Nowe metody leczenia

Zaufanie

Leczenie bez bólu

Przyjazna atmosfera

Opinie o gabinecie