Stomatolog Inowłódz - Klinika Al-Dent

Od ponad 27 lat nasz gabinet świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianej stomatologii. Zajmujemy się profilaktyką oraz leczeniem próchnicy, jak również specjalizujemy się w stomatologii estetycznej, diagnostyce, protetyce, ortodoncji oraz chirurgii. Zapewniamy, że będą Państwo w najlepszych rękach wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy.

Al-Dent - gabinet stomatologiczny Inowłódz

Gabinet stomatologiczny Al-Dent dla naszych pacjentów z Inowłodza prowadzimy już od 1991 roku. Prowadzimy prywatną praktykę stomatologiczną. Nasi lekarze, technicy i pomoc dentystyczna przykładają dużą uwagę do komfortu pacjenta. Przyjazna atmosfera naszej kliniki to nasza wizytówka.

Nasze gabinety wyposażyliśmy w najwyższej klasy sprzęt dentystyczny. Dzięki temu możemy w komfortowych warunkach pomagać naszym pacjentom. Stomatologia zachowawcza jest dla nas priorytetem. W sposób ciągły podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijamy się poprzez udział w rozmaitych szkoleniach. Pragniemy realizować nasze usługi stomatologiczne kompleksowo i na najwyższym poziomie.

 

dentysta tomaszów mazowiecki
Stomatolog Spała Al-Dent wnętrze

Klinika stomatologiczna w Inowłodzu - dlaczego Al-Dent?

Empatia i zaufanie

Dobro pacjentów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu!

Cyfrowa diagnostyka RTG

Wykonujemy zdjęcia RTG w sposób cyfrowy, które w mniejszym stopniu wystawiają organizm na działanie promieni rentgenowskich.

Nowoczesne metody leczenia

Pracujemy na nowoczesnym, wysokiej klasy sprzęcie.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Nasz gabinet znajduje się na parterze, co sprawia wielkie udogodnienie. Posiadamy również toaletę dla osób niepełnosprawnych.

Kompleksowe leczenie

Do leczenia podchodzimy kompleksowo - oferujemy przede wszystkim profilaktykę, a także indywidualnie dobrane leczenie w przyjaznej atmosferze.

Klimatyzacja

Aby wizyta przebiegła jeszcze bardziej komfortowo, w naszym gabinecie znajduje się nowoczesna klimatyzacja.

Nasze wnętrze - klinika stomatologiczna w Inowłodzu

Dentysta Inowłódz - opinie klientów