Stomatolog Spała - Klinika Al-Dent

Stomatolog Spała – w naszej klinice Al-Dent spotkasz kompetentnych i doświadczonych lekarzy stomatologów. Od ponad 27 lat zajmujemy się stomatologią estetyczną, zachowawczą, diagnostyką. Pomagamy utrzymać dobrą kondycję zębów i szybko interweniujemy, gdy wymaga tego sytuacja. Zajmujemy się również endodoncją, protetyką, ortodoncją i chirurgią. Dbamy o to, żebyś czuł/a się komfortowo.

Stomatolog Spała - witamy w gabinecie stomatologicznym Al-Dent

Stomatolog Spała – klinika Al-Dent została założona w 1991 roku. Niesiemy pomoc pacjentom z różnymi dolegliwościami i chorobami zębów i dziąseł już od 30 lat. Zajmujemy się także wadami zgryzu, estetyką uśmiechu i protetyką. Dokładamy wszelkich starań, żeby leczenie odbyło się bezboleśnie i w przyjemnej atmosferze, ponieważ samopoczucie pacjenta jest dla nas bardzo ważne. Nasz gabinet stomatologiczny w Spale jest wyposażony w najwyższej jakości sprzęt i materiały. Nieustannie też się rozwijamy, nasi lekarze regularnie uczestniczą w szkoleniach polskich i zagranicznych. Mogą być Państwo pewni, że usługa stomatologiczna w gabinecie Al-Dent zostanie wykonana na wysokim poziomie i zgodnie z najnowszą wiedzą.

Spała stomatolog Al-Dent
klinika Al-Dent Spała stomatolog
Stomatolog Spała Al-Dent klinika wnętrze gabinet

Dobry stomatolog - czym powinien się wyróżniać ?

Cyfrowa diagnostyka RTG

Wykonujemy cyfrowe zdjęcia RTG przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Empatia i zaufanie

Dokładamy wszelkich starań, by wizyta u dentysty była miło wspominana. Dobro pacjentów jest dla nas na pierwszym miejscu!

Innowacyjne metody leczenia

Wykonujemy profesjonalne zabiegi i rozwiązania z użyciem zaawansowanej technologii.

Dostosowanie dla osób niepełnosprawnych

Nasz gabinet znajduje się na parterze i wyposażony jest w toaletę przeznaczoną dla osób niepełnosprawnych.

Kompleksowość

Stomatolog Spała - świadczymy różnorodne oferty w zakresie profilaktyki, stomatologii ogólnej dla dzieci i dorosłych, endodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej i chirurgii na podstawie indywidualnego planu leczenia.

Klimatyzacja

Komfort naszych pacjentów jest dla nas priorytetem, więc wyposażyliśmy nasz gabinet w nowoczesną klimatyzację.

Stomatolog Spała - nasze wnętrze - klinika Al-Dent

Stomatolog Spała - opinie pacjentów