Stomatolog Wolbórz - Klinika Al-Dent

W naszej klinice uzyskasz pomoc doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych lekarzy stomatologii. Od ponad 27 lat z zaangażowaniem i empatią pomagamy Państwu w utrzymaniu zębów w dobrej kondycji oraz interweniujemy przy zębach z bólem. Świadczymy usługi w ramach stomatologii estetycznej, zachowawczej i diagnostyce. W zakres naszych kompetencji wchodzi także protetyka, endodoncja, ortodoncja i chirurgia. Najważniejszą dla nas wartością jest ulżenie pacjentowi w bólu. Zapraszamy do kontaktu.

Witamy w gabinecie stomatologicznym Al-Dent

Dentysta Wolbórz – Nasza klinika założona została w 1991 roku i od prawie 30 lat niesie pomoc pacjentom z różnymi dolegliwościami związanymi z chorobami zębów, dziąseł, wadą zgryzu, ale też estetyką uśmiechu i protetyką. Nasi dentyści samopoczucie pacjenta traktują na równi z jego stanem zdrowia, dlatego dokładają wszelkich starań, by leczenie odbyło się bezboleśnie. Wiemy z doświadczenia, jak stresująca może być wizyta u dentysty, dlatego relacja na linii pacjent – stomatolog jest dla nas bardzo ważna. W klinice dentystycznej Al-Dent pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie oraz najwyższej jakości materiałach. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach w Polsce i za granicą. Dlatego mogą Państwo mieć pewność, że usługa wykonana zostanie fachowo i zgodnie z najnowszą wiedzą stomatologiczną.

dentysta-wolborz

Dobry stomatolog - czym powinien się wyróżniać ?

Cyfrowa diagnostyka RTG

W naszym gabinecie wykonasz zdjęcie RTG przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Empatia i zaufanie

Na pierwszym miejscu stawiamy dobro pacjentów! Dokładamy wszelkich starań by ulżyć pacjentowi w bólu.

Innowacyjne metody leczenia

Stosujemy zaawansowaną technologię i nowoczesne metody leczenia.

Dostosowanie dla osób niepełnosprawnych

Nasza klinika przystosowana jest także dla osób niepełnosprawnych. Gabinet oraz toaleta znajdują się na parterze.

Kompleksowość

Świadczymy usługi dopasowane do potrzeb pacjentów, poprzedzone specjalistyczną diagnostyką i przygotowaniem indywidualnego planu leczenia, w zakresie: profilaktyki, stomatologii ogólnej dla dzieci i dorosłych, endodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej i chirurgii.

Klimatyzacja

W klinice Al-Dent stawiamy na komfort zarówno pacjentów jak i pracowników, dlatego gabinety wyposażone są w klimatyzację.

Nasze wnętrze - Klinika stomatologiczna Wolbórz

Dentysta Wolbórz - opinie pacjentów