Wybielanie zębów w Al – Dent w Tomaszowie Mazowieckim to jeden z najpopularniejszych zabiegów. Ma na celu rozjaśnienie zabarwienia uzębienia na bielsze. Biały uśmiech to piękna wizytówka, ma więc ogromne znaczenie estetyczne.

W naszej klinice zadbamy o to, aby Twój uśmiech był jasny i promienny.

Zapraszamy na zabieg wybielania zębów, który jest bezpieczny dla Twojego zdrowia. Umów się na wizytę kontrolną, podczas której jeden z naszych doświadczonych lekarzy udzieli wszelkich informacji dotyczących przebiegu zabiegu oraz ewentualnych przeciwwskazań do jego wykonania. 

Wybielanie zębów - na czym polega

Na zabieg wybielania zębów w gabinecie dentystycznym można się umówić niemalże w każdej chwili. Nasi lekarze dysponują odpowiednią wiedza oraz profesjonalnym sprzętem. Zabieg w naszej klinice Al – dent polega na……

Wybielanie zębów - dla kogo?

Zabieg wybielania zębów w naszej klinice w Tomaszowie Mazowieckim jest coraz częściej wykonywaną usługą. Przy dotrzymaniu najwyższych standardów oferujemy naszym pacjentom bielszy uśmiech w kilka godzin. Wybielanie zębów jest bezpieczne, wbrew obiegowym opiniom nie niszczy szkliwa. Nie powoduje tez zwiększonej podatności na próchnicę. Odpowiednio wykonane może powodować jedynie czasowe uczucie dyskomfortu związane z nadwrażliwością dopiero co wybielonych zębów.

Podstawowym warunkiem, jaki musi być spełniony przed wykonaniem zabiegu, jest brak ubytków w zębach. Zęby pacjenta muszą być zdrowe. Jeśli pacjent posiada jakiekolwiek przeciwwskazania zdrowotne do odbycia takiego zabiegu, powinien o tym poinformować swojego stomatologa. Ponadto na niniejszy zabieg nie powinni być kwalifikowani pacjenci, którzy:

  • są w trakcie leczenia choroby nowotworowej
  • cierpią na paradontozę
  • przyjmują leki, które w połączeniu ze składnikami zawartymi w substancji wybielającej mogą powodować niechciane skutki uboczne
  • są uczuleni na jakikolwiek składnik substancji wybielającej
  • chorują na epilepsję, cukrzycę, chorobę Parkinsona
  • są w ciąży – jest to zabieg czysto estetyczny, stąd taka ingerencja w organizm nie jest zalecana dla kobiet w ciąży

Wybielanie zębów - ile kosztuje?

Cena zabiegu wybielania zębów w naszej klinice w Tomaszowie Mazowieckim zależy od wielu czynników, m.in. stopnia zażółcenia szkliwa, dlatego ustalana jest indywidualnie dla każdego pacjenta. W celu uzyskania większej ilości informacji, zapraszamy do kontaktu.