Stomatolog Ujazd - Klinika Al-Dent

Stomatolog Ujazd – w naszej klinice Al-Dent już od prawie 30 lat dbamy o Państwa uśmiechy. Pomagamy utrzymać zęby w dobrej kondycji i zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie szeroko pojętej stomatologii. Specjalizujemy się także w stomatologii estetycznej, zachowawczej oraz diagnostyce. Nasi wysoko wykwalifikowani lekarze kierują się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta i empatią. Zapewniamy, że odwiedzając nas, są Państwo w dobrych rękach. 

Zapraszamy do kontaktu.

Witamy w gabinecie stomatologicznym Al-Dent

Dentysta Ujazd – klinika Al-Dent powstała w 1991 roku. Od 30 już lat pomagamy naszym pacjentom leczyć różne dolegliwości związane z chorobami zębów i dziąseł, wadami zgryzu, ale również protetyką i estetyką uśmiechu. Tak samo jak naszym pacjentom, nam też zależy na tym, by leczenie przebiegało bezboleśnie i w przyjemnej atmosferze. Ważny jest dla nas komfort pacjenta.

Oprócz tego do leczenia wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt dentystyczny. Nieustannie podnosimy też swoje kwalifikacje, by móc się rozwijać i być na bieżąco. Zapewniamy, że usługi wykonywane przez nas są najwyższej jakości i świadczone zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną.

Stomatolog Ujazd - gabinet stomatologiczny Al-Dent
Dentysta Ujazd - gabinet stomatologiczny Al-Dent
Klinika Al-Dent Ujazd stomatolog

Dobry stomatolog Ujazd - czym powinien się wyróżniać?

Innowacyjne metody leczenia

W naszej klinice podczas zabiegów korzystamy z najnowszych, zaawansowanych technologii.

Empatia i zaufanie

Przyjazna atmosfera to wizytówka naszej kliniki dentystycznej - sprawimy, że wizyta będzie dobrze wspominana.

Cyfrowa diagnostyka RTG

Zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa podczas wykonywania zdjęć RTG.

Kompleksowość

Świadczymy usługi w zakresie stomatologii ogólnej dla dzieci i dorosłych, profilaktyki, endodoncji, protetyki, chirurgii i stomatologii estetycznej na podstawie indywidualnie dopasowanego planu leczenia.

Dostosowanie dla osób niepełnosprawnych

Nasza klinika jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych.

Klimatyzacja

Dobro oraz komfort pacjenta to dla nas priorytety. Żeby móc poczuć się lepiej nasz gabinet wyposażyliśmy w nowoczesną klimatyzację.

Nasze wnętrze - stomatolog Ujazd

Dentysta Ujazd - opinie pacjentów